Napełniacz Butli Gazowych
Air Liquide
La Garenne-Colombes, Île-de-France, FR
il y a 1j

Napełniacz Butli Gazowych Apply

Job title Napełniacz Butli Gazowych Contract Type Regular Publication date 2021-08-04 Country Poland

Prezentacja firmy

Jako Grupa Air Liquide jesteśmy światowym liderem w dziedzinie gazów, technologii i usług dla przemysłu i ochrony zdrowia.

Jesteśmy obecni w 78 krajach i zatrudniamy około 64 500 pracowników, łącząc globalne doświadczenia z uwzględnieniem lokalnej specyfiki dla ponad 3,8 miliona swoich klientów i pacjentów.

Ofertę kierujemy do klientów biznesowych z branż takich, jak hutnictwo, spawalnictwo, elektronika, motoryzacja, chemiczny, spożywczy i medyczny.

Opis jednostki i działalności

Miejsce pracy : Pruszcz Gdański

Misje i obowiązki

Będziesz odpowiedzialny za :

  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów i zasad bezpieczeństwa
  • Obsługa urządzeń do napełniania butli mieszaninami gazów
  • Obsługa systemu przygotowywania butli
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej produkowanych mieszanin gazowych
  • Kompetencje i profil

    Zależy nam, abyś posiadał :

  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane techniczne)
  • Mile widziane doświadczenie w branży chemicznej
  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Dobra organizacja pracy własnej, zaangażowanie, sumienność, umiejętność współpracy
  • Dodatkowe informacje

    Możemy Ci zaoferować :

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w systemie 2-zmianowym
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas określony przez firmę zewnętrzną
  • Miłą atmosferę pracy
  • Atrakcyjną premię roczną
  • Dodatkowe 3 dni płatnego urlopu w roku
  • Bonus świąteczny
  • Back to list Send job to a friend Print Apply

    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Mon email
    En cliquant sur « Continuer », je consens au traitement de mes données et à recevoir des alertes email, tel que détaillé dans la Politique de confidentialité de neuvoo. Je peux retirer mon consentement ou me désinscrire à tout moment.
    Continuer