Kierownik Projektu - gazy techniczne
Air Liquide
La Garenne-Colombes, Île-de-France, FR
il y a 3j

Kierownik Projektu - gazy techniczne Apply

Job title Kierownik Projektu - gazy techniczne Contract Type Regular Publication date 2021-10-06 Country Poland

Prezentacja firmy

Jako Grupa Air Liquide jesteśmy światowym liderem w dziedzinie gazów, technologii i usług dla przemysłu i ochrony zdrowia.

Jesteśmy obecni w 78 krajach i zatrudniamy około 64 500 pracowników, łącząc globalne doświadczenia z uwzględnieniem lokalnej specyfiki dla ponad 3,8 miliona swoich klientów i pacjentów.

Ofertę kierujemy do klientów biznesowych z branż takich, jak hutnictwo, spawalnictwo, elektronika, motoryzacja, chemiczny, spożywczy i medyczny.

Opis jednostki i działalności

Teren działania / miejsce pracy : Poznań

Województwa : wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie, pomorskie

Misje i obowiązki

Zadania związane z realizacją projektów instalacji gazów technicznych, w tym :

  • Weryfikacja planowanych lokalizacji budowy instalacji,
  • Tworzenie budżetów inwestycyjnych i harmonogramów prac,
  • Opracowanie optymalnych rozwiązań technicznych dla potrzeb klienta,
  • Organizacja montażu instalacji i nadzór prac podwykonawców,
  • Organizacja i udział w odbiorach technicznych instalacji,
  • Tworzenie dokumentacji powykonawczej
  • Kompetencje i profil

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunki : mechaniczny, energetyczny, instalacje sanitarne lub pokrewne)
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe : w samodzielnym prowadzeniu projektów inwestycyjnych, w nadzorowaniu montażu instalacji przemysłowych, w koordynowaniu prac podwykonawców
  • Wiedza w zakresie budowy i zasady działania urządzeń ciśnieniowych, podstaw automatyki przemysłowej i wiedza ogólnotechniczna
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Dobra znajomość j. angielskiego na poziomie B2
  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość Excel, AutoCAD
  • Dyspozycyjność i gotowość do regularnych podróży służbowych
  • Dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Oferujemy :

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającym się, międzynarodowym zespole
  • Ciekawą pracę przy różnorodnych projektach
  • Możliwości rozwoju zawodowego w strukturach firmy w Polsce i zagranicą
  • Narzędzia pracy : samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Back to list Send job to a friend Print Apply

    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Mon email
    En cliquant sur « Continuer », je consens au traitement de mes données et à recevoir des alertes email, tel que détaillé dans la Politique de confidentialité de neuvoo. Je peux retirer mon consentement ou me désinscrire à tout moment.
    Continuer